advertise

سولفامیک اسید برای استخر

ترکیبات Cl دار مختلفی برای ضد عفونی آب استخر ها استفاده می شود که شامل گاز کلر، سدیم هیپوکلریت، کلسیم هیپوکلریت، لیتیوم هیپوکلریت و ایزوسیانورات کلرینه می باشد. هنگامی که هر کدام از این ترکیبات وارد آب می شوند هیپوکلرو اسید آزاد می شود که عامل فعال تصفیه آب و ضدعفونی آن است. کلر استخر به صورت قرص ، گرانول و یا پودری هستند. بسته به نوع (پودری ، قرص و…) نحوه کلرزنی نیز متفاوت خواهد بود. شکل پودری را باید به صورت دستی به کل دستی به آب اضافه کرد که کار تقریبا وقت گیری است.


سولفامیک اسید برای استخر| مونوتاو

معمولا استفاده از قرص راحتتر است و راههای مختلفی را می توان برای آن بکار برد. استفاده از یک سبد شناور که قرص ها در درون آن قرار گرفته و با آب در تماس هستند را می توان استفاده کرد که البته زیاد توصیه نمی شود. روش بهتر گذاشتن قرص ها در یک سبد در ورودی آب استخر است. استفاده از کلرزن های اتوماتیک سریعترین و بهترین روش ممکن هستند که البته هزینه بالاتری نسبت به روش های دیگر دارد. در نهایت از سولفامیک اسید برای استخر به عنوان تثبیت کننده کلر موجود در آب استخر استفاده می شود و به آب اضافه می شود.


همچنین اسید سولفامیک می تواند جایگزین برخی مواد شیمیایی دیگر شود مانند آنتی اسکالانت به منظور رسوب زدایی و تمیز کردن تجهیزات از جمله مبدل، کندانسور ها استفاده کرد. از این رو این ماده ارزشمند را می توان در تثبیت کننده کلر مورد استفاده قرار داد، از آنجایی برای واکنش کلر موجود که سولفات از پایداری بالاتری برخوردار است. به همین دلیل گزینه مناسبی برای عنوان تثبیت کننده کلر در برج های خنک کننده و استخر های آب تبدیل شود.
مجموعه پتروشیمی پارس لوتوس به عنوان یکی از معتبرترین تامین کنندگان مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی در کشور، به منظور رفاه حال تولیدکنندگان و پژوهشگران کشور، سولفامیک اسید با کیفیت را در دو گرید آزمایشگاهی و صنعتی در سبد محصولات خود در فروشگاه مواد شیمیایی مونوتاو قرارداده است.

فروش سولفامیک اسید ایرانی و وارداتی

برای خرید سولفامیک اسید از برند های معتبر داخلی و وارداتی، کافیست به فروشگاه مواد شیمیایی مونوتاو مراجعه نمائید.

سوالات متداول

خیر ، استفاده از میزان استاندارد این ماده در استخرهای شنا به منظور تثبیت کلر،برای شناگران هیچ خطر و مشکلی ایجاد نمی کند.
خیر، این ماده نه تنها باعث خرابی و خوردگی تجهیزات فلزی نمی شود، بلکه به عنوان عامل رسوب زدا نیز در این تجهیزات مورد استفاده قرار گرفته و باعث افزایش عمر آنها می شود
کلر ضد عفونی می تواند به صورت پودری، قرص،گرانول و... می باشد.
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.