advertise

پتروشیمی پارس لوتوس پیشرو در صنایع شیمیایی کشور

پتروشیمی پارس لوتوس پیشرو در صنایع شیمیایی کشور

پتروشیمی پارس لوتوس

پتروشیمی پارس لوتوس، فعالیت خودرا از سال ۱۳۸۳، با تولید انواع تینرهای فوری و جوهرهای صنعتی آغاز نمود، با گذشت زمان و بالا بودن کیفیت مواد تولید شده توسط شرکت و دریافت بازخوردهای مثبت از مشتریان، فعالیت های مجموعه گسترش یافت و تامین و خرید و فروش مواد شیمیایی صنعتی به این فعالیت ها اضافه گردید.هم اکنون این شرکت با برند تجاری مونوتاو و پارس شیمی تاو با سابقه ای طولانی و درخشان یکی از معتبرترین بازرگانی های کشور در زمینه تولید و تامین مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی می باشد.

چشم انداز

مجموعه ی شرکت پتروشیمی پارس لوتوس ، با این چشم انداز که روزی به عنوان بهترین تولید کننده و بازرگانی در زمینه ی ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به مصرف کننده و خریدار در منطقه شناخته شود و به یکی از بازو های محرک رشد اقتصادی کشور تبدیل گردد، به فعالیت های خود ادامه میدهد و امید آن را دارد که در این کشور پهناور به نوبه ی خود منشا اثر گردد.

پتروشیمی پارس لوتوس با تکیه بر نیروی کار جوان و متخصص و همچنین بهره‌مندی از مشاوران عالی رتبه در صنایع مختلف، سعی بر آن دارد تا نه‌تنها بهترین مواد را با بهترین قیمت و کیفیت به مشتریان خود عرضه کند، بلکه با بومی سازی سازی دانش فنی محصولات و مواد اولیه وارداتی، گامی بزرگ در افزایش سطح دانش، تکنولوژی و توان فنی موجود در کشور و همینطور کاهش وابستگی صنایع کشور به تولیدات خارجی بردارد.

۰

مشتری ها

۰

رضایت مشتری

۰

حمل بار

۰

میزان درآمد

اهداف پتروشیمی پارس لوتوس

از اهداف مهم  پتروشیمی پارس لوتوس ، علاوه بر ارتقاءکیفیت در دیگرفعالیت ها نظیر تامین و تولید مواد شیمیایی، می توان به تبدیل شدن به یکی از پیشگامان در زمینه تولید مواد شیمیایی با سطح تکنولوژی بالا در کشور اشاره کرد.

*بهره گیری بیش از پیش از متخصصان توانمند ایرانی به منظور افزایش توان فنی و دانش کشور و همینطور افزایش انگیزه در این قشر، فراهم کردن بستر مناسب فعالیت و جلوگیری از مهاجرت آنها

*راهیابی به بازارهای جهانی درسال های آتی
*تلاش جهت ارتقا سطح کیفی تولیدات و خدمات

پتروشیمی پارس لوتوس ارائه دهنده موادشیمیایی با قیمت و کیفیت مناسب